sobota, 7 marca 2015

Amatorka

  Powitalny post ,więc hej,hej...! Kącik pozytywności i przemyśleń,chciałabym aby było aktywnie ,żeby każdy zostawił po sobie jakiś "ślad". Zarażajmy siebie nawzajem pozytywną energią, zobaczmy ile nas zakręconych jest...!Często mówię to co myślę,nienawidzę fałszywości,oo niee!! Szczerość aż do bólu,ale prawda. Mam peełno marzeń ,jak pewnie większość z Was ,będę się dzieliła z Wami niektórymi z nich.Wybaczcie za taki nieogarnięty tekst.Założyłam bloga bo:

-rzygam już fejsem i tymi wszystkimi "fejmami",fałszywymi życzeniami itd.itd.

-czasami dopada mnie taka nuda ,że nawet przechodzi mi myśl ,czy nie zacząć może sprzątać

-bo lubię poznawać nowych ludzi,a wierzę,że dzięki temu blogowi poznam wiele  wspaniałych ludiów

-czasami fajnie jest  podzielić się swoimi przemyśleniami i zobaczyć czy tylko ty jesteś taka pieprznięta

 To chyba na tyle... dobranocki i dwa klocki! xx